Volné pracovní místo  Instalatér / Topenář i BEZ praxe #1830

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–38 000 Kč / měsíc

Stavební společnost MIZ Olomouc, s.r.o., se sídlem v Olomouci, zabývající se převážně instalacemi vody, topení a plynu v rodinných domech, bytových domech, stavbách občanské vybavenosti a v průmyslové výstavbě, hledá do svého týmu kolegy na pozici instalatér / topenář.

Náplň práce:
  • hlavní náplní tvé práce bude instalatérská a topenářská činnost
  • budete pracovat pouze v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • vyučen v oboru instalatér / topenář, či příbuzném oboru
  • praxe na dané pozici výhodou
  • svářečské zkoušky, popř. zkoušky související s oborem – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, pečlivost, samostatné rozhodování

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou)
  • stravenkový paušál
  • motivační odměny
  • služební automobilu + telefon
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo kapitálové životní pojištění
  • nástup možný ihned, případně dle dohody
  • lokalita: Olomouc

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!