Volné pracovní místo  Internetový a aplikační specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost „Popron“, hledáme vhodné kandidáty na pozici „ Internetový a aplikační specialista“ se sídlem na Praze 5, metro B – Nové Butovice.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Aplikační podpora obchodů
  • Analýza dat, reporting
  • Spolupráce při změnách procesů a technologií
  • Kontrola řádné funkčnosti aplikací
  • Analýza a řešení incidentů
  • Správa webů pomocí CMS
  • Kontrola a zodpovědnost za správnost zveřejňovaných informací na www (O společnosti, artiklech, prodejnách atd.)
  • Zajištění hromadného mailingu zákazníkům, akce, novinky apod.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • analytické schopnosti
  • znalost práce s daty v MS Excel, případně MS Access či jiné DB nástroje (znalost vytvoření databáze, importování dat a jejich zpracování)
  • systematické myšlení, důslednost (najít příčiny problémů a navrhnout změny)
  • pochopení podstaty aplikací a potřeb změny

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • přátelský kolektiv rodinného charakteru
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • prostor pro profesní růst a rozvoj
  • mobilní telefon
  • možnost jazykového vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • vhodné i pro absolventy !

Nástupní plat: cca. 25 – 35 tis. Kč (dle zkušeností s obdobnou prací v minulosti)

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".