Volné pracovní místo  Interní auditor/Inženýr kvality, 50 - 70 000,-Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící v Jihočeském kraji na pozici Interní auditor/Inženýr kvality.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj, budování a správa systému managementu kvality (QMS)</li>
<li> plánování, organizace a provádění interních auditů včetně ověřování účinnosti opatření </li>
<li> metodická podpora pro FMEA v rámci organizace</li>
<li> řízení a správa FMEA dle definovaných postupů</li>
<li> reporting, evidence a správa dat v informačním systému</li>
<li> neustálé zlepšování svěřených procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ technického směru</li>
<li> 5 let v automotive v oblasti kvality (ideálně na obdobné pozici)</li>
<li> znalost ISO 9001, ISO/TS 16949</li>
<li> znalost FMEA, PPAP, 8D reporty atd. </li>
<li> AJ/NJ komunikativně</li>
<li> uživatelská znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> zajímavé finanční ohodnocení 50 - 70 000,-Kč/měs. (dle praxe a zkušeností)</li>
<li> prémie</li>
<li> příspěvky na životní popř. penzijní připojištění</li>
<li> příspěvky na ubytování nebo dojíždění</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> silná podpora jazykového a profesního vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".