Volné pracovní místo  Interní ERP administrátor/konzultant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenost s administrací a podporou některého většího ERP systému a hledáte možnost jak zúročit Vaše dosavadní zkušenosti? Pro významnou mezinárodní společnost šikovného kandidáta na pozici Interní ERP administrátor.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>správa a konzultační činnost pro interní uživatele systému MS Dynamics Navision</li>
<li>analýza změnových požadavků, jejich testování v prostředí Navision</li>
<li>podpora interních uživatelů</li>
<li>částečná výpomoc kolegům z IT na aktuálních projektech (např. testování úprav v dalších firemních aplikacích a systémech - CRM systém, mobilní aplikace...)</li>
</ul>
<br/>Nástup: možný ihned nebo dohodou

Požadujeme

<ul>
<li>ukončené IT vzdělání</li>
<li>dobrá znalost a alespoň 1-roční praxe s některým ERP systémem (preferovaně MS Dynamics Navision)</li>
<li>zkušenost s administrací, podporou, konzultacemi, příp. i vývojem ERP systému</li>
<li>znalost MS SQL, HTML, PHP</li>
<li>základní znalost SQL</li>
<li>znalost C# výhodou</li>
<li>mírně pokročilá znalost angličtiny</li>
<li>vstřícný přístup ke kolegům, příjemné vystupování, komunikativnost</li>
<li>týmový duch, ochota poskytnout pomoc jiným</li>
<li>samostatnost, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

Zaměstnancům nabízíme:<ul>
<li> mobilní telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> 2x ročně bonusy dle plnění projektů</li>
<li> další vzdělávání (např. v oblasti projektového řízení, IT kompetencí atd.)</li>
<li> po 6 měsících stravenky 100,- Kč/den</li>
<li> 2 dny sick days</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".