Volné pracovní místo  Interní konzultant - ORACLE Finance

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní strojírenské výrobní společnosti!<br/>
<br/>Právě hledáme kandidáta pro pozici Interní konzultant - ORACLE:<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> aktivní účast na roll-out projektech v rámci závodů po celém světě</li>
<li> jednání s key usery a překlad jejich požadavků vývojovému týmu</li>
<li> navrhování změn a dalších zlepšení nastavení a stability systému</li>
<li> analýza a zodpovědnost za řešení požadavků a problémů key userů a userů (2. úroveň podpory) </li>
<li> řešení případně přesměrování eskalací</li>
<li> dokumentace případů a jejich řešení, správa dokumentace pro uživatele</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. 3 roky zkušeností na pozici interního ERP konzultanta </li>
<li> praktická znalost ORACLE modulů: GL, AP, AR, FA</li>
<li> znalost SQL</li>
<li> znalost ERP architektury</li>
<li> znalost metodologie integrace ERP systémů</li>
</ul>
<br/>
<ul>
<li> 3 roky praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti (znalost výrobních procesů)</li>
<li> VŠ IT směru podmínkou</li>
<li> silná osobnost se schopností řešit problémy a předcházet jim</li>
<li> odolnost, spolehlivost, dobrou komunikaci, týmovost</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> ochota cestovat do zahraničí (do 20%)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> podíly na zisku společnosti</li>
<li> možnost cestovat a vidět výsledky své práce</li>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> home office</li>
<li> měsíční příspěvek zaměstnavatele na soukromé životní pojištění nebo penzijní připojištění</li>
<li> bonus k platu vyplácený 2x ročně</li>
<li> zázemí mezinárodní společnosti</li>
</ul>