Volné pracovní místo  Internista praktický lékař

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, poskytovatele vysoce kvalifikované zdravotnické péče všech medicínských oborů, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Internista praktický lékař

Náplň práce:
  • léčebná péče
  • závodní preventivní péče
  • výjezdy k nemocným klientům

Požadujeme

  • VŠ lékařského směru
  • klientsky orientovaný přístup
  • minimálně 3 roky praxe v oboru
  • min. I. Atestace v oboru (special. způsobilost dle z. č. 95/2004 Sb.), II. Atestace a další nástavbová studia výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • výborné komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost profesního růstu (odborné a jazykové vzdělávání)
  • možnost spolupráce v pracovněprávním vztahu (možnost volby pracovního úvazku) nebo formou jiného smluvního vztahu, pronájmu lékařských ordinací...

Plat: motivující
Lokalita: Praha
Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".