Volné pracovní místo  Investiční makléř

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme servisní agentura - Mirnock, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Rádi byste pracovali pro stabilní, rostoucí mezinárodní společnost, která ráda aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?
Uvítáte možnost realizace Vašich nápadů v reálné praxi?
A očekáváte, že za své pracovní výsledky budete také náležitě a nadstandardně finančně ohodnoceni?
Pokud ano, pak reagujte na naši nabídku práce, protože můžete být tím vhodným kandidátem / kandidátkou, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Náplň práce:

  • telefonická a e-mailová komunikace se zájemci o služby (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu firmy nebo z firemní reklamní kampaně, následná administrativní podpora klienta)
  • občasná osobní jednání s klienty v sídle firmy
  • týmová spolupráce se zkušenými kolegy
  • práce na aktivním růstu a rozvoji v rámci společnosti
  • administrativní činnost, support, reporting

Požadujeme

Uvítáme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
  • dochvilnost a aktivní přístup k práci
  • dobrou znalost českého jazyka

Nabízíme

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení (fix + odpovídající provize, bonusy)
  • Příležitost rychlého kariérního růstu
  • služební pc, mobilní telefon i pro soukromé užívaní
  • práci v přátelské atmosféře kompaktního týmu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • spolupráci s odborníky ve svém oboru
  • občerstvení na pracovišti zdarma

Vhodné pro

Absolventy.