Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  INŽENÝR AUTOMATIZACE

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti v oblasti automatizace a procesního inženýrství?
Domluvíte se anglickým jazykem?
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

INŽENÝR AUTOMATIZACE

CO POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici
  • středně pokročilá znalost AJ podmínkou
  • orientace v programech technologií/robotů
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní přístup k řešení problémů

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • zodpovědnost za řízení projektů v oblasti automatizace
  • podílení se na vývoji nových technických řešení
  • spolupráce při zavádění nových strojních zařízení výroby
  • vyhodnocování využitelnosti strojních zařízení
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • řízení projektů zaměřených na zlepšování procesů

CO NABÍZÍME:
  • stabilní zaměstnání
  • zaměstnání na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • dobrá dopravní dostupnost z HK i Pardubic
  • 25 dní dovolené
  • zajímavý balíček firemních benefitů
  • nástup možný ihned

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás