Volné pracovní místo  Inženýr dodavatelské kvality - AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA Z OBLASTI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA NÍŽE UVEDENOU POZICI.

Náplň práce

komunikuje s dodavateli komponentů
řeší interní defekty a defekty komponentů vyhodnocuje je a monitoruje
reviduje inspekční standardy
vytváří pracovní instrukce
připravuje a vede audity dodavatelů
spolupracuje při interních auditech
koordinuje systém kontrol

Požadujeme

VŠ technického směru nebo SŠ s minimálně 3 roky praxe v automobilovém průmyslu
komunikační a organizační schopnosti
práce s PC
znalost nástrojů kvality (PPAP FMEA MSA & G8D)
znalost APQP ISO / TS VDA výhodou
angličtina na komunikativní úrovni
orientace v technických výkresech a dokumentaci
ŘP

Nabízíme

práci v mezinárodní společnosti (tier 1 supplier)
možnost profesního a karierního růstu
platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
zaměstnanecké benefity (stravování penzijní připojištění dovolená navíc příspěvky)

PROSÍM O ZASLÁNÍ VAŠEHO CV I V ANGLICKÉM POPŘÍPAD NMECKÉM JAZYCE POMOCÍ VOLBY "ODPOVĚDĚT".

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".