Volné pracovní místo  Inženýr dodavatelské kvality - plasty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Společnost působící v oblasti výroby elektrokomponentů, člen velké německé výrobní skupiny, hledá kandidáty se zkušenostmi z pozic kontroly kvality. Je to možnost rozvoje zkušeností v oblasti dodavatelské kvality i pro kandidáty, kteří ještě v oblasti kontroly kvality dodavatelů neměli možnost působit.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Jednání s dodavateli ohledně jejich kvality produkce komponentů</li>
<li> Zavádění a kontrola nápravných opatření</li>
<li> Participace na procesu výběru dodavatelů</li>
<li> Odpovědnost za koordinaci auditů kvality u dodavatelských společností nejen v ČR, ale i v zahraničí</li>
</ul>
<br/>Lokalita Letohrad

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření </li>
<li>prax z pozície kontroly výrobnej kvality elektro alebo strojných komponentov</li>
<li>schopnosť komunikovať v AJ</li>
<li> znalost technologie výroby plastů, příslušných materiálů </li>
<li> znalost MS Office </li>
<li> schopnost pracovat s technickou dokumentací, znalost standardů a norem (ISO 9001)</li>
<li> zodpovědnost, důslednost, schopnost týmové práce, ale i samostatně se rozhodovat </li>
<li> řičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> dobré platové hodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> možnost nástupu ihned nebo dle dohody</li>
<li> možnost profesního i kariérního růstu</li>
<li> možnost ubytování pro kandidáty z jiného regionu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".