Volné pracovní místo  INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Inženýr dodavatelské kvality. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality - zlepšování kvality</li>
<li> realizace a řízení reklamačních procesů </li>
<li> komunikace s dodavateli pro zajištění kvality vstupního materiálu</li>
<li> vytváření pravidelného hodnocení dodavatelů </li>
<li> organizace a provádění auditů u dodavatelů</li>
<li> spolupráce s oddělením nákupu, technologie, kvality a výroby</li>
<li> spolupráce na tvorbě nákupních specifikaci a jejich zlepšování</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání </li>
<li> praxe v oblasti kvality nebo nákupu - podmínkou </li>
<li> dobrá znalost angličtiny - podmínkou</li>
<li> znalosti výrobních technologií</li>
<li> znalost nástrojů kvality</li>
<li> analytické, logické a systémové myšlení</li>
<li> odolnost vůči stresu, flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost práce se špičkovými technologiemi</li>
<li> kvalitní odborná školení a jazykové kurzy v tuzemsku a zahraničí</li>
<li> profesní růst a osobní rozvoj v mezinárodní úspěšné společnosti</li>
<li> nadstandardní platové podmínky</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".