Volné pracovní místo  INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta, který je součástí nadnárodní americké společnosti a v České republice působí od roku 2005, hledáme samostatného, precizního a organizovaného zaměstnance do oddělení kvality (cca 5 zaměstnanců). Pozice je plně samostatná, vhodný uchazeč bude zastřešovat celou vstupní kvalitu a rozvoj dodavatelů ve společnosti, bude partnerem Manažera kvality.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zodpovědnost za řízení a rozvoj dodavatelů
  • zodpovědnost za vstupní kontrolu materiálu
  • metodické vedení technika vstupní kontroly
  • řešení reklamací vstupního materiálu
  • hodnocení výkonnosti dodavatelů z hlediska kvality
  • velmi úzká spolupráce s oddělením nákupu – schvalování dodavatelů, materiálu
  • provádění auditů u dodavatelů, účast na interních auditech
  • služební cesty do zahraničí, cca jednou za měsíc na 2-3 dny

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici (ideálně zkušenosti z dodavatelské kvality, nebo ve spojení se zkušenostmi ze strategického nákupu)
  • výborný anglický jazyk podmínkou (častá komunikace se zahraničím)
  • dobrou znalost práce na PC
  • samostatnost, preciznost, zodpovědnost
  • aktivnost, silnou osobnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • zázemí silné a stabilní společnosti s dlouhodobou pracovní perspektivou
  • moderní technologické vybavení
  • příjemné a bezpečné prostředí
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
  • odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
  • možnost nástupu ihned

Jiná sdělení

KONTAKT:
V případě zájmu prosím o zaslání českého i anglického životopisu pomocí volby "odpovědět".

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář