Volné pracovní místo  Inženýr elektro - mezinárodní potravinářský koncern, až 45 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, silná mezinárodní společnost působící v potravinářském výrobním průmyslu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: <br/>
<br/>Inženýr elektro. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vedení a řízení projektů v elektro oblasti, a to po stránce technické, organizační i finanční</li>
<li> zajištění a kontrola bezpečnosti práce v souladu s platnými legislativními požadavky i v souladu s vnitřními bezpečnostními standardy společnosti </li>
<li> účast na neustálém zlepšování, spolupráce na vylepšování technických zařízení pro dosažení maximální bezpečnosti a efektivity </li>
<li> zodpovědnost za veškerou technickou dokumentaci</li>
<li> vytváření, udržování a implementace technických standardů ve svěřené oblasti</li>
<li> spolupráce s kolegy z výroby, z oddělení engineeringu, nákupu apod., jejich podpora při řešení problémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání elektro směru </li>
<li> nutná praxe z oblasti silnoproudé elektrotechniky - nejlépe z výrobního prostředí (údržba, implementace apod.) </li>
<li> zkušenosti v oboru průmyslové automatizace </li>
<li> vyhláška 50, § 6 nebo vyšší (NAD 1000 V) podmínkou </li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka </li>
<li> technické myšlení, schopnost učit se novým věcem </li>
<li> silné organizační dovednosti </li>
<li> schopnost vedení menšího projektového týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti </li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení + bonusy</li>
<li> podniková autobusová doprava do závodu a zpět </li>
<li> propracovaný systém vzdělávání </li>
<li> dny dovolené navíc, sick days </li>
<li> možnost využití podnikové zdravotní péče a sportovních aktivit aj.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".