Volné pracovní místo  INŽENÝR HYDRAULIKY, 30-40 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za hydraulické systémy</li>
<li> vytváření hydraulických schémat a funkčních popisů zařízení</li>
<li> dohled nad kvalitou výroby, dodržení výrobního plánu</li>
<li> zajišťování nákupu potřebných komponentů</li>
<li> technická podpora na hydraulické dílně</li>
<li> asistence pří testování a zprovozňování hydraulických zařízení (zahrnuje i manuální činnost) </li>
<li> spolupráce s jednotlivými odděleními</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

<ul>
<li> vysokoškolské popř. středoškolské vzdělání strojního zaměření, hydraulika podmínkou</li>
<li> praxe s hydraulickými zařízeními výhodou</li>
<li> výborná znalost hydraulických schémat</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost MS Office a AutoCad</li>
<li> kreativní myšlení a organizační schopnosti</li>
<li> ochota cestovat do zahraničí (úvodní Training program v Nizozemí cca 1 roku)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti</li>
<li> práci v profesionálním kolektivu</li>
<li> dlouhodobou perspektivu a rozvoj</li>
<li> nadprůměrné platové podmínky</li>
<li> dovolenou navíc</li>
<li> vzdělávání, růst a seberealizaci</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".