Volné pracovní místo  INŽENÝR JAKOSTI

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici INŽENÝR JAKOSTI <br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> řízení dodavatelské kvality </li>
<li> jednání s dodavateli, projektovými týmy</li>
<li> vyřizování reklamací, analýza neshod a nápravná opatření</li>
<li> sledování a zlepšování kvality dodavatelů</li>
<li> dodavatelské audity</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření - elektrotechnika velkou výhodou</li>
<li> praxe v oblasti automotive nebo elektrotechniky</li>
<li> znalost kvalitativních nástrojů jako 8D, 5WHY, Control Plan , FMEA, SPC</li>
<li> pokročilá znalost AJ podmínkou</li>
<li> flexibilita, iniciativa, samostatnost </li>
<li> MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí a know –how mezinárodní skupiny </li>
<li>přístup k nejnovějším technologiím </li>
<li>příležitost pro rozvoj a kariérový růst </li>
<li>tréninkové programy v zahraničí </li>
<li>vzdělávací program </li>
<li>program rozvoje jazykových znalostí </li>
<li>možnost přechodného ubytování </li>
<li>5 týdnů dovolené </li>
<li>příspěvek na penzijní připojištění </li>
<li>příspěvek na dopravu </li>
<li>příspěvek na stravování </li>
<li>rehabilitační program pro zaměstnance</li>
<li>flexibilní pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".