Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE | BEROUNSKO

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-219368. Znáte prostředí výrobní společnosti? Máte zájem na sobě pracovat a profesně se rozvíjet?<br/>
<br/>Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW, hledá do svého rostoucího týmu zkušeného kolegu na pozici:<br/>
<br/>INŽENÝR KVALITY<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> koordinovat rozvoj produktu dle specifikace zákazníka</li>
<li> realizovat výrobkovou/procesní FMEA a zajistit vyřešení kritických bodů</li>
<li> zajistit interní a externí technickou komunikaci</li>
<li> spolupracovat s konstrukcí na technické specifikaci produktu</li>
<li> zahraniční cesty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru (strojní výhodou)</li>
<li> znalost základních nástrojů kvality nutná</li>
<li> znalost čtení výkresů podmínkou</li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem</li>
<li> vyjednávací schopnosti, asertivita</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> znalost práce na PC, MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> jazykové vzdělávání v rámci podniku</li>
<li> odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí</li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné moderní pracoviště</li>
<li> podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění</li>
<li> dotované stravování</li>
</ul>