Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY (až 33.000,-Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Hledáte uplatnění v automobilovém průmyslu? Chcete zodpovědnou pozici s perspektivou odborného růstu? Jste ambiciózní a cílevědomý?
Neváhejte a využijte šance! Uspěje i šikovný absolvent!!!

Zahraniční výrobní společnost se sídlem v Jihomoravském kraji hledá do svého kolektivu posilu na pozici:

INŽENÝR KVALITY (až 33.000,-Kč)

Náplň práce:

  • interní a dodavatelské audity
  • správa reklamací zákazníka
  • sledování neshod ve výrobě a stanovení jejich příčin
  • stanovení nápravných opatření
  • sledování statistik kvality, nekvality ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost nástrojů kvality, ISO 16949 výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • zájem o techniku a automobilový průmysl
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy
  • další odborné vzdělávání
  • možnost odborného růstu v rámci celosvětového koncernu

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás