Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY - KVALITÁŘ - elektrotechnika a strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme zkušeného kandidáta z výrobní společnosti, který je prakticky zaměřený na kvalitu – kvalitář. Důležitá je především logická znalost výrobních procesů a schopnost poradit si v praxi se vzniklým problémem z pohledu stojaře. Vyžadujeme znalost ISO norem, zásad systému 5S nebo TPM a znalost metodiky řízení projektů. Ideálním kandidátem je osobnost se silným drivem, orientovanou na výsledek s dobrou komunikativní angličtinou. Jste to právě VY?

Lokalita: Jihomoravský kraj, případně kraj Zlínský, Olomoucký nebo Vysočina

Zaměstnavatel: Společnost zabývající se výrobou a montáží elektrických motorů s flexibilní, otevřenou a přátelskou firemní kulturou.

Pracovní náplň:

nastavení kontrolních procesů prevence zmetkovitosti výrobního procesu
operativně řeší kvalitativní problémy ve výrobě
posuzuje a analyzuje příčiny závady ve výrobě, přezkoumává rozhodnutí výstupní kontroly o neshodě výrobku; schvaluje výjimku uvolnění výrobku zákazníkovi
pokud je zjištěna vada vstupního materiálu spolupracuje s nákupčím na reklamaci dodavateli, případně spolupracuje s inženýrem dodavatelské kvality
řešení reklamací se zákazníky (pozáruční servis motorů)
v případě, že analýzou vady výrobku byl zjištěn nedostatek ve výrobě, vypracovává akční plán či nápravná opatření (např. školení, návrh na změnu výrobního procesu)
spolupracuje s procesním inženýrem při návrhu změn výrobního procesu a při jeho zlepšování; dohlíží nad kvalitou nově zavedených technologických procesů - provádí audit kvality
podílí se na tvorbě ISO dokumentace (dokumenty pro kontrolní plány, linkový audit, výrobní vývojové diagramy), tvoří směrnice manipulace, řízení opravy
má na starost o nové projekty a prototypy z pohledu kvality

Požadujeme

vzdělání technického směru – ideálně elektrotechnika nebo strojírenství
min. 3 roky praxe ve výrobní společnosti
znalost QA nástrojů a jejich praktické použití nutností, zaměření na zákaznickou kvalitu podmínkou – požadujeme znalost ISO norem, zásad systému 5S nebo TPM a znalost metodiky řízení projektů
výborná orientace v technické dokumentaci
komunikativní úroveň anglického jazyka – denní využití písemného i mluveného jazyka
NJ výhodou
analytické myšlení, schopnost rychlého rozhodování
osobnost se silným drivem, orientovanou na výsledek

Nabízíme

dovolená navíc
firemní akce
občerstvení na pracovišti, závodní stravování
příspěvek na penzijní/životní připojištění
vzdělávací kurzy, školení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".