Volné pracovní místo  Inženýr kvality / okr. Kladno

Lokalita Slaný a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, mezinárodního výrobce elektronických součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na obsazení pracovní pozice:

Inženýr kvality / okr. Kladno

Náplň práce:
Vyšetřování a analyzování kořenových příčin neshodných výrobků ve výrobním procesu nebo vrácených zákazníkem.
Navrhování zlepšení nebo opatření vedoucí k předcházení neshod ve výrobě.
Vytváření projektové dokumentace, analýz rizik a metodických návodek při zavádění nových výrobků do sériové výroby nebo po dobu jejich životního cyklu
Možnost spolupodílení se na rozvoji dodavatelských vztahů v oblasti kvality výroby v sériové fázi projektu.
Implementace požadavků zákazníka do interních procesů společnosti.

Požadujeme

VŠ technického směru (ČVUT, VUT apod.) nebo SŠ strojní / elektrotechnická s praxí v oddělení kvality min. 3 roky
znalost čtení a porozumění technických výkresů, elektrotechnických výhodou
systematické a logické myšlení při hledání kořenových příčin problémů
samostatnost při zpracování výsledků měření a vyšetřování
znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
zkušenosti s administrací projektů nebo alespoň účastí na nich
silnou motivaci k neustálému zlepšování sebe sama a procesů ve výrobě

Nabízíme

práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi
práci na nových projektech v rámci skupiny
další profesní vzdělávání – možnost profesního růstu
silnou podporu zkušenějších kolegů a práci v týmu
příspěvek na dopravu
příspěvek na stravování
penzijní připojištění
6 dní volna na zotavení
13. mzda
prémie a dárky při pracovních, životních jubileích či odchodu do důchodu
občerstvení na pracovišti zdarma
a další firemní benefity

Místo pracoviště: Slaný, okr. Kladno
Nástup: ihned / dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ a uvádějte zkratku 19060/IK/KOL.