Volné pracovní místo  Inženýr kvality - okres Louny

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce

  • řízení zákaznických reklamací a požadavků
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací
  • analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
  • účast na vývoji nových produktů
  • kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě
  • kontrola dodržování norem ISO
  • aplikace moderních metod
  • návrh nápravných zařízení
  • vyhodnocování ztrát ve výrobě.

Požadujeme

  • min. SŠ / VŠ technického směru
  • znalost anglického jazyka podmínkou (alespoň B1/B2)
  • praxe na obdobné pozici podmínkou (výrobní společnosti) 2 roky
  • znalost ISO/TS 16949 FMEA PPAP
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • flexibilita komunikační schopnosti samostatnost
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost podílet se na nových projektech.