Volné pracovní místo  Inženýr kvality pro nové projekty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Mostě, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za přípravu nových projektů ve výrobě
  • zavádění nových produktů do sériové výroby
  • vzorkování
  • komunikace se zákazníky
  • řešení zákaznických požadavků
  • plánování a realizace nových projektů od návrhu až po předání do výroby
  • příprava dokumentace
  • zodpovědnost za kvalitu výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AKTIVNÍ znalost německého jazyka slovem i písmem (každodenní kontakt se zahraničím)
  • praxi v oddělení kvality
  • praxi v jednání se zákazníky
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilitu a schopnost týmové práce

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost pracovat v prosperující společnosti se zahraničním zázemím
  • další firemní výhody – 13. a 14. plat, příspěvek na stravné, penzijní připojištění apod.
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".