Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY/ PROCESNÍ INŽENÝR (strojírenství)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledáme kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY/ PROCESNÍ INŽENÝR (strojírenství)

Pozice je obsazována v souvislosti s rozšiřováním činnosti společnosti a zaváděním procesů v nové výrobě. Proto hledáme kandidáta/kandidátku se zkušenostmi na obdobné pozici.

Náplň práce:
  • Provádění interních auditů kvality, monitoring externích auditů, vyhodnocování zjištěných dat
  • Průběžný monitoring výrobních procesů a jejich neustálé zlepšování (Continuous Improvement)
  • Školení zaměstnanců v systému kvality
  • Popis a zavádění nových procedur a pracovních instrukcí
  • Provádění analýz neshodných prvků
  • Implementace standardů a opatření Lean ve výrobě
  • Podpora oddělení kvality

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ technické – strojírenství, procesní management, apod.
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní kvalitě min. 2-3 roky
  • Znalost norem a standardů kvality (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)
  • Zkušenosti s interními a externími audity, implementací nápravných opatření, vytváření pracovních postupů apod.
  • Aktivní komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • Proaktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost práce s MS Office na dobré úrovni

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavá a zodpovědná náplň práce, příležitost k uplatnění získaných zkušeností
  • Příležitost ke vzdělávání a osobnímu růstu
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, životní pojištění a další zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu vyplňte své údaje níže do části "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.