Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ i FJ - Specialista zákaznické kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
zajištění kompletní péče o zákazníky - automobiloví výrobci v oblasti kvality
zabezpečit realizaci požadavků zákazníka na kvalitu produktů
zpracovat zákaznické reklamace a dohled nad plněním časového harmonogramu stanovených opatření
spolupráce v projektových týmech a účast na auditech
organizace a koordinace zákaznických auditů a návštěv se zákazníkem
vedení a koordinace týmu při řešení reklamací (8D teamy task force teamy Q-initiativy)
dohled nad plněním akčních plánů časového harmonogramu stanovených opatření kontrola jejich věcné správnosti a účinnosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru
znalost metod a systémů kvality
znalost francouzského jazyka a anglického jazyka na komunikativní úrovni - podmínkou
velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti flexibilitu samostatnost
ochotu cestovat
řidičský průkaz sk B

Nabízíme:
kariéra v perspektivní nadnárodní společnosti automotive
zajímavou práci
moderní pracovní prostředí práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování
program zaměstnaneckých výhod
5 týdnů dovolené
využití jazykových dovedností
osobní i profesní růst
pracoviště: Praha - východ

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".