Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete uplatnit své zkušenosti v kvalitě v zahraniční výrobní společnosti, která má významné zákazníky po celém světě? Reagujte, právě se rozšiřuje tým o pracovníka Inženýra kvality!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení kvality ve společnosti
  • Zodpovědnost za výstupní kontrolu a také kontrolu u zákazníka
  • Řešení problémů a reklamací vyráběných dílů
  • Tvorba nápravných opatření
  • Provádění auditů – interních i externích
  • Reportování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru (jakost výhodou)
  • Min. 2 roky praxe na pozici v kvalitě
  • Pokročilá angličtina – denní komunikace
  • Znalost FMEA, 8D reporty, APQP, PPAP, aj.
  • Spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci pro významnou zahraniční společnost
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravenky, jazykové vzdělávání, různé příspěvky
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.