Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ (od 32.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte dobrý vztah k výrobě, kvalita věcí Vám není lhostejná a láká vás prostředí automotive? Pak jste na správné adrese! Výrobní společnost v Olomouci nabízí kvalitní pracovní prostředí, stabilní zázemí, přátelský kolektiv a odpovídající mzdové ohodnocení novému kolegovi na pozici Inženýra kvality! Tak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:

  • zaručení nejvyšší kvality výrobků zákazníkům
  • řešení zákaznických požadavků a reklamací
  • odstraňování příčin vzniku vad a provádění preventivních opatření
  • vývoj nových technologických postupů ve výrobě
  • spolupráce s oddělením kvality a logistiky, tvorba dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • dobrá znalost angličtiny, další jazyk výhodou
  • zkušenosti na oddělení kvality v automotive výhodou
  • znalost normy ISO 16949 a nástrojů kvality
  • logické uvažování, cit pro výrobu, organizační schopnosti

Nabízíme

  • pestrá náplň práce v mezinárodním prostředí automotive
  • moderní hala, vybavení a technologie
  • přátelská atmosféra
  • hrazené jazykové kurzy a každodenní využívání angličtiny
  • rostoucí finanční odměna s bonusy
  • široké spektrum různých benefitů společnosti
  • práce na HPP na Olomoucku