Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ (od 35.000 Kč) | příležitost ke stěhování

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Praxe v zákaznické kvalitě a výborná angličtina? Hledáme zkušenou posilu do týmu kvality ve významné automotive společnosti!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem
  • řešení projektů, reklamací
  • zavádění nápravných opatření, dohled nad kvalitou
  • zodpovědnost za cíle kvality, spolupráce s ostatními kolegy
  • dohled nad audity, aj.

Požadujeme

  • praxi na pozici Inženýra kvality min. 2 roky
  • velmi dobrá znalost automotive prostředí
  • AJ na velmi dobré úrovni - nutná denní komunikace
  • znalost metod a nástrojů kvality - FMEA, PPAP, APQP, G8D, aj.

Nabízíme

  • zajímavou práci v zahraniční firmě
  • nadstandardní mzdu s možným progresem
  • širokou škálu benefitů
  • stravování zajištěno, příspěvky na stravu
  • odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání, aj.
  • pomoc při hledání bydlení

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.