Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ (od 37.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete uplatnit své zkušenosti v kvalitě v zahraniční výrobní společnosti, která má významné zákazníky po celém světě? Reagujte, právě se rozšiřuje tým o pracovníka Inženýra kvality!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení kvality ve společnosti
  • zodpovědnost za vstupní kontrolu a také kontrolu u dodavatele
  • řešení problémů a reklamací vyráběných dílů
  • tvorba nápravných opatření
  • provádění auditů – interních i externích
  • reportování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru (jakost výhodou)
  • min. 2 roky praxe na pozici v sériové kvalitě
  • pokročilá angličtina – denní komunikace
  • znalost FMEA, 8D reporty, APQP, PPAP, aj.
  • spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práce pro významnou zahraniční společnost
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky, jazykové vzdělávání, různé příspěvky
  • místo výkonu práce: okr. Prostějov
  • nástup: dle domluvy

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.