Volné pracovní místo  Inženýr kvality s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zahraniční firma přijme do týmu kvality Inženýra kvality s AJ.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky, řešení požadavků, reklamací
  • spolupráce s výrobou při řešení zakázek, dohled nad kvalitou
  • řešení nových projektů ve výrobě, aj.

Požadujeme

  • praxi na pozici Inženýra kvality v automotive prostředí
  • AJ na velmi dobré úrovni - nutná denní konverzace
  • znalost kvality - metody a nástroje jako PPAP, APQP, FMEA, 8D reporty, aj.
  • znalost požadavků TS 16949

Nabízíme

  • nadstandardní ohodnocení v zahraniční společnosti
  • práci na významných zakázkách
  • velmi dobré firemní benefity
  • možnost odborného růstu
  • jazykové a odborné vzdělávání, aj.
  • pracoviště: v Olomouckém kraji

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.