Volné pracovní místo INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU (30.000 - 40.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Příbram
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Toužíte po nové výzvě a mezinárodním pracovním prostředí?

Máte zkušenosti s kvalitou v automotive?

Mluvíte plynule anglicky nebo německy?

Chcete se rozvíjet a učit se nové věci?

Napište! Jste to vy, koho hledáme!

Mezinárodní výrobní, automotive společnost, která sídlí ve Středočeském kraji, hledá posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU/NĚM­ČINOU

* Spolupráce na plánování a přípravě výroby nástrojů na vstřikování plastů

  • Posouzení stavu rozpracovanosti výroby

  • Úzká spolupráce s oddělením plánování kvality v Německu

  • Spolupráce na zkouškách dílů

  • Zodpovědnost za vzorkování pro klienty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru

  • Praxi v automotive na podobné pozici v kvalitě – výhodou

  • Znalost práce na PC – MS Office, SAP – výhodou

  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – podmínkou

  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí

  • Zaškolení v Německu

  • Příspěvek na relokaci

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost kariérního postupu

  • Místo výkonu práce: okres Příbram

  • Nástup možný ihned

Podobné nabídky práce

CQA inženýr - automotive sektor
Ref. č.: 2-30-161724. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, subdadavateli predevším mechanických komponentů pro automobilový průmysl na pozici CQA inženýr - automotive sektor.<br/> <br/>Váš úkol:<br/> ...
Grafton Recruitment s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek
aktivní
Inženýr kvality - automotive - znalost němčiny
Ref. č.: 2-30-204699. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti plastů. Hledáme uchazeče na pozici Inženýr kvality - automotive - znalost německého jazyka.<br/> <br/>Váš úkol:<br/> <ul> ...
aktivní
Inženýr kvality - montáže
NÁPLŇ PRÁCE: - komunikuje s dodavateli komponentů - řeší interní defekty komponentů vyhodnocuje je a monitoruje - reviduje inspekční standardy - vytváří pracovní instrukce - připravuje a vede audity dodavatelů spolupracuje při ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády