Volné pracovní místo INŽENÝR KVALITY (strojírenství, kovoobrábění)

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledáme zkušené kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY (strojírenství, kovoobrábění)

Náplň práce:

  • dohled nad dodržováním kvality systému řízení jakosti a standardů kvality ve výrobě
  • spolupráce na zlepšování systému jakosti – dle auditů
  • technická příprava postupů v oblasti svařování, lakování, nedestruktivního testování,aj.
  • aktivní řešení reklamací, řešení případných neshod
  • komunikace se zákazníky, auditory a různými odděleními
  • plánování auditů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – obor strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství – technické znalosti v oblasti svařování, obrábění, znalost materiálů – slitin, apod.)
  • Znalost technických norem (ASME) a procesů v oblasti řízení kvality ve strojírenství
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí silné a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní technologické vybavení
  • Zajímavé platové ohodnocení – dle zkušeností
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, životní pojištění, jazykové vzdělávání, příspěvky na stravné, aj.
  • Lokalita pracoviště v Brně
  • Nástup možný v únoru/březnu 2010

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.