Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY - Třebíčsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Okříšky, kraj Vysočina
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: pružná

Zajímáte se o oblast kvality?
Je vám obor automotive blízký?
Chcete využít svých současných znalostí a dovedností?
Máte zájem o rozvoj svého osobního potenciálu?

Nadnárodní, rychle se rozvíjející, rodinná automotive společnost s centrálou v Německu, hledá pro svůj závod v ČR, zabývající se výrobou plastových výrobků pro automobilový průmysl, posilu pro rozrůstající se tým oddělení kvality nového kolegu/kolegyni na pozici Inženýr kvality.

NÁPLŇ PRÁCE:

řízení zákaznických reklamací a požadavků
zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací
návrhy nápravných opatření a postupů
komunikace a jednání se zákazníky
koordinace návštěv zákazníků
zákaznické interní audity
analýzy možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
kontrolu požadované kvality a kvantity výstupů ve výrobě
spolupráce s ostatními odděleními firmy
aktivní rozvoj a aplikace moderních metod a procesů v oblasti kvality

Požadujeme

CO POŽADUJEME?

VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru
znalost postupů a metod řízení kvality
praxi nejlépe v oblasti automotive nebo zpracování plastů
znalost AJ na úrovni B2 je podmínkou, častá přímá komunikace se zákazníky
dovednost práce s PC a MS Office
aktivní, samostatnou, flexibilní osobnost
komunikační dovednosti
ŘP sk. B

Nabízíme

NABÍZÍME VÁM:

fixní měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí
výplatu mzdy 13x ročně (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
perspektivitu dlouhodobého zaměstnání s nástup ihned nebo dle dohody
možnost získat zkušenosti v mateřské společnosti
dále se profesně a osobnostně rozvíjet
zaměstnaneckou Cafetérii
bezplatné jazykové vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
závodní stravování
pružnou pracovní dobu
firemní zaměstnanecké akce