Volné pracovní místo  Inženýr kvality v elektrotechnické výrobě

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou průmyslovou společnost se sídlem v Kladně, hledáme vhodné zájemce o pozici

Inženýr kvality v elektrotechnické výrobě

Náplň práce:
  • V rámci projektového týmu je partnerem pro přidělené zákazníky v záležitostech jakosti
  • Komunikuje se zákazníkem v případě kvalitativních problémů, reklamací, schválení výjimky nebo reportů s výsledky jakosti
  • Řeší zákaznické reklamace, vypracovává 8D report a organizuje nápravná opatření
  • Řeší interní kvalitativní problémy
  • Analyzuje data a vypracovává zprávy o jakosti
  • Je zodpovědný za nastavení vstupních a výstupních kontrol
  • Je zodpovědný za nastavení průvodních reportů k odesílaným zakázkám
  • Schvaluje výrobní operace v rámci procesu zavádění nového produktu
  • Spolupracuje s manažerem kvality na vytváření, udržování a zlepšování procesů
  • Je zodpovědný za provádění přidělených interních auditů

Požadujeme

Odborné předpoklady
  • SŠ, VŠ technického směru (elektrotechnického výhodou)
  • Znalost elektrotechnické výroby nebo znalost technik systémů managementu kvality
  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zákazníky)
  • Pokročilá znalost aplikací MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Osobnostní dispozice:
  • Zaujetí pro nové projekty
  • Samostatné řízení projektů nastavení procesní kvality
  • Logické myšlení, schopnost porozumět principům procesů
  • Flexibilita, spolehlivost, dobrá komunikace napříč firmou a se zákazníky

Pozice je vhodná pro zájemce s praxí i pro absolventy.

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas aj.
  • Vzdělávací jazykové kurzy angličtiny a další benefity

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář a uveďte značku 22550/IK.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.