Volné pracovní místo  Inženýr kvality zákaznická kvalita mzda až 45.000Kč

Lokalita Liberec a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta významnou společnost voblasti automotive hledáme nového pracovníka na pozici Inženýra kvality.

Náplň práce:
  • odpovědnost za plnění specifických požadavků projektů
-příprava zákaznických auditů a kontrola provádění
-zastupování společnosti při reklamačních řízení
-řídí přípravu 8D reportů
-zodpovědnost za nastavení kontrolních činností kodhalení neshodných výrobků
-spolupráce stechnologem na řízení FMEA procesu
-zodpovědnost za definování testů pro ověření kvality výrobku
-aktualizace dokumentace kvality výrobku
-časté zahraniční služební cesty

Požadujeme:
-min. SŠ technického směru (3-5 let praxe) nebo VŠ technického směru (min. 2 roky praxe)
-NJ nebo AJ na úrovni B2 oba jazyky výhodou
-znalost MS Office SAP
-ř.p. sk B
-znalost systému řízení kvality podle normy ISO/TS16949
  • orientace ve výkresové dokumentaci
-znalost automotive prostředí
-znalost nástrojů řízení jakosti
-organizační a plánovací schopnosti odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • základní mzdu až 45.000Kč
-měsíční a roční bonusy
-bonusy na dovolenou 5.000Kč bonus na Vánoce 7.000Kč
-stravenky vhodnotě 100Kč
-home office vkombinaci se sickdays
-5 týdnů dovolené
-nástup možný ihned

Vpřípadě zájmu zasílejte své CV na použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář .