Volné pracovní místo  INŽENÝR KVALITY|AŽ 45 000 Kč|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-245285. Pokud jsi absolvent, který se zajímá o oblast kvality či zkušený kvalitář, který hledá možnosti jak se dále rozvíjet, tak čti dál...<br/>
<br/>Hledáme vhodného kandidáta, kterému nebude oblast kvality cizí a pojmy jako APQP, PPAP, FMEA ho nezaskočí.<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici INŽENÝR KVALITY (33 - 43 000 Kč).<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> kontakt pro zákazníka pro oblast výroby a zajištění jeho požadavků</li>
<li> řešení reklamací a rozbory reklamovaných výrobků </li>
<li> sledování kvalitativních ukazatelů výroby</li>
<li> vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu </li>
<li> spolupráce se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby</li>
<li> spolupráce s vývojovým týmem při zavádění výrobku do sériové výroby</li>
<li> podpora náběhu změn ve výrobě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VOŠ/SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni </li>
<li> předchozí zkušenosti v oblasti kvality</li>
<li> zkušenosti s prací na PC (znalost kancelářských nástrojů - Excel, Word)</li>
<li> komunikativní, organizační, plánovací a prezentační dovednosti</li>
<li> ochota pracovat v týmu</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>