Volné pracovní místo  Inženýr měření a regulace / Technik PLC /Most

Lokalita Most a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, výrobce komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Inženýr měření a regulace / Technik PLC / Ústecký kraj, Most

Náplň práce
  • PC a PLC programování výrobních technologií
  • Odstraňování poruch strojního zařízení z pohledu diagnostiky
  • Zálohování projektů
  • Sběr dat z výrobních zařízení
  • Zadávání změn do elektrodokumentace (EPLAN)
  • Programování robotů (ABB, Kuka, Fanuc)
  • Spolupráce na zajímavých projektech - přestavba stávajících technologií nebo rozjezd nových zařízení.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost AutoCAD, Simatic, Sinumeric, TIA Portal, SQL, RobotStudio, EPLAN výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point apod.)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Proaktivní přístup
  • Smysl pro detail
  • Flexibilita, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
  • Vánoční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeteria systém
  • Stravenky
  • Dotované stravování

Lokalita: Ústecký kraj, Most
Termín nástupu: ihned / dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie a uvádějte značku 26846/PLC/KOL.