Volné pracovní místo  INŽENÝR REKLAMACÍ #7445074

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting, s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, zkušené osobnosti na pozici

INŽENÝR REKLAMACÍ

Náplň práce:
  • návštěva výrobních závodů zákazníků a servisů
  • vedení analýz a jejich řádných provedení
  • vypracování reportů z analýz
  • návrh přiměřených opatření
  • monitoring reklamací
  • příprava informací pro jednání
  • koordinace aktivit spojených s reklamacemi ze servisu

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • odpovídající zkušenost v oblasti kvality
  • aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
  • analytické myšlení
  • preciznost, systematický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, komunikativnost a motivační schopnosti

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • měsíční variabilní bonus v závislosti na výsledcích společnosti
  • firemní benefity (flexipass, očkování, penzijní připojištění a další)
  • stravenky
  • 4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna
  • kariérní růst

Nástup ihned nebo dle dohody.

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.