Volné pracovní místo  INŽENÝR TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-240352. Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> optimalizace výroby</li>
<li> spolupráce na řešení výrobních problémů</li>
<li> reporting a analýza výrobních indikátorů (efektivita, kvalita, porochuvost strojů, náklady)</li>
<li> plánování kapacit a odstávek strojů</li>
<li> komunikace napříč společnosti</li>
<li> pravidelný reporting a tvorba potřebné dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok v automotive oblasti PODMÍNKOU!!</li>
<li> dobrá znalost Excelu</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Prémie</li>
<li> Jazykové vzdělávání</li>
<li> Příspěvek na dojíždění</li>
<li> Dotované stravování</li>
<li> 6 týdnů dovolené</li>
<li> Smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
</ul>