Volné pracovní místo  Inženýr/ka kvality nákupu - automobilový průmysl

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta mezinárodní a dynamickou společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Inženýr kvality nákupu.

Náplň práce:
  • kontrola kvality nakupovaných dílů
  • řešení reklamací vyhodnocení
  • práce se systémem SAP
  • sledování a kontrola nákladů a vadných komponentů
  • podílení se na nových projektech

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • praxe v oblasti kvality (oblast automobilového průmyslu výhodou)
  • pokročilá úroveň AJ nebo NJ
  • uživatelská znalost práce na pcznalost systému SAP výhodou
  • znalost QM systému (ISO VDA TS 16949) výhodou

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborný růst
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity v rámci společnosti
  • nástup ihned
  • pracoviště: pardubicko

Zaujala vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".