Volné pracovní místo  IT Administrator #6540411

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT Administrátor pro významný bankovní dům.

IT Administrátor

Popis pozice / Náplň práce:
Administrace vývojového prostředí (unix)
Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů na webový server, na aplikační server IBM Websphere (údržba a řešení výkonnostních a jiných složitějších problémů)
Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů portálu Liferay
Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů do prostředí databáze Oracle

Požadujeme

Náš klient požaduje:
vzdělání technického (informační technologie) zaměření
min. 1 rok zkušeností s prací na IT projektech
zájem o administraci a rozvoj v této oblasti
znalost administrace operačního systému Linux RedHat
znalost aplikačního serveru IBM Websphere, portálu Liferay výhodou
znalost nástrojů Bamboo, Apache Maven výhodou

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Pozici v přední softwarové společnosti
Zázemí špičkové IT společnosti
Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích
Motivační finanční ohodnocení
Možnost rychlého pracovního růstu
Možnost profesního přesahu v oboru IT
Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů
HPP nebo IČO

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou.