Volné pracovní místo  IT ADMINISTRÁTOR, vhodné pro ABSOLVENTY, KVASINY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 5-10-239387. Máte technické vzdělání?<br/>
<br/>Máte základní znalost síťových prvků a IT řešení?<br/>
<br/>Jste ochoten pracovat ve vícesměnném provozu?<br/>
<br/>Pak hledáme právě Vás - nového člena týmu na pozici IT ADMINISTRÁTOR.<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>
<ul>
<li> správa aplikací a podnikové sítě</li>
<li> všestranná IT podpora ostatním pracovníkům</li>
<li> proaktivní řešení aktuálních požadavků</li>
<li> provádění analýz příčin chyb a závad a návrh nápravných opatření</li>
<li> preventivní údržba IT systémů a periferií</li>
</ul>
<br/>Pokud nemáte až takové zkušenosti, ale aktivně se o tento obor zajímáte, zašlete svůj životopis, zaučí si Vás :-)

Požadujeme

<ul>
<li> technické vzdělání</li>
<li> zkušenost se správou operačních systémů a počítačových sítí</li>
<li> znalost technické AJ na úrovni studia technických dokumentací</li>
<li> znalost MS Office</li>
<li> ŘP skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> 3 dny plně hrazené od zaměstnavatele v případě návštěvy lékaře</li>
<li> příspěvek na stravování + možnost využít závodní jídelnu</li>
<li> 6000Kč/rok na volnočasové aktivity</li>
<li> 1000Kč/měsíc na důchodové nebo životní připojištění</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou od nástupu</li>
<li> zkušební doba 2 měsíce</li>
<li> školení a jazykové kurzy</li>
</ul>