Volné pracovní místo  IT Administrátor

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která vznikla na základě myšlenky poskytovat špičková a unikátní řešení svým zákazníkům, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Administrátora.

Náplň práce:

  • Správa MS Windows serverů, Linux Serverů, MS Active Directory, Microsoft 365 a networking prvku (firewall, switch, patch procedura, administrace, např. Cisco, ubiquiti)
  • Instalace OS na koncových stanicích a běžná administrace uživatelů, instalace a údržba infrastrukturního SW, instalace a údržba infrastrukturního virtualizačního SW (VMware, Hyper-V, další) a instalace a údržba Storage (NetApp, Synology, další)
  • Běžné úkoly při nasazení na projektu:
  • Analýza požadavků na základě zpracovaných dokumentů
  • Návrh nebo spolupráce při tvorbě architektury řešení
  • Instalace a konfigurace infrastrukturních prvků
  • Správa domény a MS Windows / Linux serverů
  • Nastavení a zajištění bezpečnosti jak uživatelského prostředí, tak centrální infrastruktury

Požadujeme:

  • Plynulá znalost českého jazyka
  • Znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovní
  • Základní znalosti bezpečnosti informačních systémů
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Týmový hráč
  • Znalost programování výhodou (programovací nebo skriptovací jazyk)
  • Společná znalost systému Linux, MS Windows

Rozšíření znalostí při nasazení:

  • Znalost nástrojů, produktů technologií Microsoft, Cisco, Linux, znalost nástrojů, produktů technologií Oracle výhodou a znalost nástrojů v oblasti Identit a jejich zabezpečení
  • Administrace identit, jejich přístup a práva
  • Architektura Enterprise technologií
  • Projektové zkušeností
  • Zkušenosti na úrovní přípravě projektů, dodávky a podpory SW produktů

Nabízíme potenciál pro rozvoj:

  • Pravidelně investujeme do vzdělávání celého týmu
  • Velký prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Práce v agilním a vyspělém týmu
  • Možnost dalšího rozvoje v rámci Big Data technologií (Hadoop, Apache Kafka, Apache Spark, Vertica)
  • Přístup k nejmodernějším světovým technologiím v rámci projektů

Benefity:

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • Samozřejmostí jsou stravenky, multisport karta, kurzy angličtiny, kvalitní značkový HW, 5 týdnů dovolené, firemní akce 4x do roka, mladý kolektiv

Dále nabízíme:

  • Vlastní pěkné kanceláře ve Vršovicích
  • Firemní kulturu postavenou na respektu k lidem a jejich individuálním silným stránkám
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Požadujeme

Angličtina - Základní

Vhodné pro

Absolventy.