Volné pracovní místo  IT Analytik do Brna - i junior s rokem zkušeností, UML, SQL

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–65 000 Kč / měsíc

Jsme menší česká SW firma a hledáme k nám do týmu IT analytika.
Jako člen analytického týmu se budete se účastnit vývoje software na zakázku, úzce spolupracovat s vývojem a našimi testery.
Také dohlížet na nasazení SW do provozu.

Náplň práce:
  • Jádrem Vaší práce bude příprava návrhů SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace
  • UML modelování, tvorba diagramů, use casů, práce s Enterprise Architect
  • Ověřovat vámi navržené funkce v souladu se specifikací
  • Řešit s vývojáři různé situace
  • Tvorba uživatelské dokumentace pro vámi navržené funkce a postupy.

Požadujeme

  • Praxe na pozici IT analytika
  • Zkušenosti s nástroji UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence
  • Orientace v pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a skriptů
  • Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené + sick days + free days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí
  • Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy
  • Relax zóna
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Analytik do Brna - i junior s rokem zkušeností, UML, SQL?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Analytik do Brna - i junior s rokem zkušeností, UML, SQL

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.