Volné pracovní místo  IT Analytik Praha

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Pro úspěšnou společnost zaměřující se na vývoj softwarových řešení pro průmysl barev hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za vytváření softwarové analýzy. Firma ve svém působení vyniká především tím, že software je jejich jediný výrobek, tudíž jeho kvalita je nejlepší, jaká může být.

Náplň práce:
  • pokrytí typické oblasti „analytické“ fáze vývoje a následné uchopení řešení
  • zjišťování a pochopení potřeb zákazníků a jejich převedení do hmatatelného návrhu a dokumentace
  • aktivní spolupráce s týmem na tvorbě (re)návrhu rozhraní, databázových modelů, nových ale i stávajících funkcí apod.

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání a zkušenosti s IT analýzou (ideálně 2-3 roky), anglický jazyk dostačuje pasivně
  • jste schopný tvořit důležitou spojku mezi zadavateli požadavků a vývojáři
  • dokážete rozdělit a prioritizovat požadavky tak, aby je tým vývojářů dokázal rychleji vyvinout a otestovat

Nabízíme

  • možnost hybridního modelu spolupráce
  • až 6 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenkový paušál
  • příspěvky na sport a kulturu
  • firemní notebook a telefon

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Analytik Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Analytik Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.