Volné pracovní místo  IT Analytik - Projekt Digitalizace !

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-10-247903. Chcete být u revolučního projektu v rámci českého trhu? Lákalo by Vás pracovat ve společnosti, která je již v této chvíli na špici v daném odvětví a pomoci ji posunout ještě dál? Láká Vás práce s profesionály, kteří si prošli těmi nejznámějšími společnostmi?<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=#c1152c>Tak čtěte dále !<br/>
</font>
</font>
</b> <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Komunikace se zadavateli a vývojáři</li>
<li> Koordinace implementace funkcí a oprav dle provozních požadavků</li>
<li> Spolupráce na návrhu funkcí a testových scénářů</li>
<li> Příprava IT specifikací</li>
<li> Zlepšování procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti analýzy nebo vývoje</li>
<li> Znalost některého z DB systémů (MSSQL, Oracle, SQL, PLSQL)</li>
<li> Výborné komunikační vlastnosti - schopnost argumentovat a obhájit své řešení</li>
</ul>

Nabízíme

1 týden dovolené nad rámec zákonného nároku <br/>(celkem 25 dní)<br/>Career Break - Neplacené dlouhodobé volno (až 12 měsíců) podle počtu let odpracovaných ve společnosti (po 3 letech)<br/>2 Sick days<br/>Možnost výběru – příspěvek zaměstnavatele na stravenky, sport a kulturu, penzijní pojištění, 1-5 dní volna na vyřízení osobních záležitostí<br/>Zvýhodněné produkty banky<br/>atd. viz seznam benefitů ve složce smlouvy