Volné pracovní místo  IT Analytik – UML / Enterprise Architect

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–75 000 Kč / měsíc

Už Vás nebaví monotónní práce na identických projektech? Máme pro Vás jedinečnou příležitost nahlédnout do oblasti zdravotnických IS. Jako náš kolega budete spolupracovat s dalšími odborníky na jejich návrhu a vývoji.

Náplň práce:
  • Návrh IS – funkce, rozhraní, komunikace s dalšími IS
  • Návrh systému migrace dat
  • Funkční a datová analýza požadavků
  • Komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s vývojovým týmem

Požadujeme

  • Informatické či technické vzdělání
  • Alespoň 1 rok praxe s návrhem rozsáhlejších IS
  • Základní znalost UML podmínkou
  • Zkušenost s tvorbou analytických výstupů (UseCases, datový model)
  • Výhodou:
  • Znalosti ze zdravotnictví
  • Zkušenost s agilním vývojem

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Home office
  • Firemní notebook a telefon
  • Benefity v rámci Kafetérie
  • Relax zóna
  • Podpora rozvoje a vzdělání
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění

Jiná sdělení

Pozice je vhodná pro: specialisty analytik, analyst, návrhář, designer, programátor, programmer, inženýr, engineer, it konzultant, sw architekt, system arhitect, případně člověk se znalostí sql, databaze, uml, case nástrojů, enterprise architect.

Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Analytik – UML / Enterprise Architect?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Analytik – UML / Enterprise Architect

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.