Volné pracovní místo  IT analytik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro mezinárodní společnosti se sídlem v blízkosti Prahy 5 hledáme vhodné uchazeče na pozici: IT analytik.

Náplň práce:
  • analýzy požadavků provozu, konzultace změn plánovaných v rámci projektů
  • zajišťování realizace schválených změn a kontrola provedení
  • podpora uživatelům provozního systému
  • školení uživatelů provozního systému podle aktuální potřeby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, nejlépe zaměření do oblasti IT
  • praxi v oboru min. 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • výbornou znalost práce na PC
  • organizační a komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci
  • vysoké pracovní nasazení, systematičnost
  • analytické myšlení, schopnost globálního posouzení problému

Nabízíme

  • zázemí a jistotu mezinárodní firmy
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na jazykové vzdělávání, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.)
  • motivující platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na kulturu a sport dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené, 2 placené dny na nemoc

Pracoviště: v blízkosti Prahy 5
Nástup: dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".