Volné pracovní místo  IT Architekt se zaměřením na Javu | HPP nebo IČO

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–150 000 Kč / měsíc

Přivítáme mezi sebe ostříleného Javistu, který má zkušenosti s architekturou a chce se v ní dál komerčně rozvíjet. Stačí nám komunikativní člověk, co se rád stane součástí naší neformální kultury. Nabídnout toho můžeme spoustu, tak doufáme, že se nám brzy ozvete!

Náplň práce:
  • práce na vývoji a rozvoji komponent pro naše cloudová řešení
  • pomoc ostatním členům týmu a profesní vedení týmu vývojářů
  • řešení integračních úloh pro bezproblémový přechod našich zákazníků na cloudové řešení
  • práce v týmu spolu s vývojáři, projekt managerem, testery, analytiky a konzultanty

Požadujeme

  • komerční praxe v Javě - znalost SpringBoot, Hibernate, OpenJDK
  • zkušenosti s MySQL/Percona XtraDB
  • uvítáme i Enterprise Architect, Jira, Confluence
  • Aj na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle seniority, smlouvu na HPP nebo OSVČ kontrakt
  • flexibilní pracovní dobu core 9 - 15 hod
  • kvartální bonusy nad rámec fixního měsíčního ohodnocení
  • přátelské prostředí v celé struktuře firmy – tykáme si
  • možnost pracovat na HO 3 dny v týdnu, 2 dny v týdnu on site
  • poskytujeme až 30 dnů volna za rok
  • stravenky 120,- Kč/den - edenred karta
  • moderní kanceláře v centru Prahy (výborná dostupnost, metro “B“ – Anděl)
  • relax zóna (šipky, fotbálek, masážní křeslo), možnost parkování pro kola i automobily, sprchu, samozřejmostí je cafeterie/penzijní připojištění/multisport karta

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Architekt se zaměřením na Javu | HPP nebo IČO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Architekt se zaměřením na Javu | HPP nebo IČO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.