Volné pracovní místo  IT HelpDesk - pro OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 24 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Praha

Jaká bude vaše náplň práce?

  • budete poskytovat první úroveň IT podpory
  • spravovat požadavky a incidenty v interním systému
  • komunikovat s kolegy prostřednictvím telefonu nebo e-mailu
  • seznámíte se s bankovním prostředím z pohledu IT

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

  • zvládáte se orientovat v prostředí IT
  • máte maturitu
  • máte dobré komunikační dovednosti a umíte výborně komunikovat v českém jazyce
  • chcete se nadále rozvíjet a učit se
  • jste týmovým hráčem a dokážete s kolegy táhnout za jeden provaz
  • zodpovědnost a samostatnost vám není cizí

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • možnost práce z domova
  • práce na zkrácený pracovní úvazek
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna
  • individuální přístup a péči, adekvátní podporu při zaškolování a adaptaci, poradenství a podporu – zakládáme si na lidském a vstřícném
jednání, protože je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spokojeni
  • benefit program na míru potřebám zaměstnancům (příspěvek na stravování, záloha na mzdu, bezúročná půjčka a jiné)

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umíme vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně u kávy.

Vhodné pro

OZP.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku IT HelpDesk - pro OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Vítková z Kolibřík CSR s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT HelpDesk - pro OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.