Volné pracovní místo  IT KONZULTANT (oblast logistiky)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 12-10-200206. Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici IT KONZULTANT (oblast logistiky)<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza / řešení zákaznických projektů</li>
<li> instalace produktů u zákazníků</li>
<li> komunikace se zákazníky</li>
<li> implementace IS</li>
<li> poradenství klientům</li>
<li>vedení projektů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání ekonomického zaměření</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> praxe v oboru logistiky výroby a v oboru IS</li>
<li> zkušenost s projektovým řízením</li>
<li> znalost firemních procesů</li>
<li> týmový hráč, zodpovědnost</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> práce v mladém, dynamickém kolektivu</li>
<li> odborný růst</li>
</ul>