Volné pracovní místo  IT konzultant - Technické řešení (HW, servery)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu Technického konzultanta s výbornou znalostí AJ.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude: <ul>
<li> návrh technického řešení</li>
<li> udržování přehledu o produktech společnosti</li>
<li> poskytování technické podpory klientům / partnerům společnosti - nejedná se o první úroveň podpory</li>
<li> dohled nad správností technických řešení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru (nebo relevantní praxe)</li>
<li> Alespoň 1 rok zkušeností na podobné pozici nebo na pozici technické podpory / 2. úrovni helpdesku</li>
<li> Dobré znalosti hardware (servery, storage)</li>
<li> Plynulá znalost angličtiny a druhého jazyka (italština, němčina, španělština)</li>
<li> Zkušenosti s jednáním se zákazníky</li>
<li> Ochota a chuť učit se nové technologie</li>
<li> Vynikající komunikační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.